top of page

Göç Süreci

Göç süreci, dikkatlice yönetilmesi gereken bir dizi aşamadan oluşur. Sizin için bu süreci adım adım açıklamak ve gereken belgeler konusunda rehberlik etmek amacıyla buradayız.

Danışmanlık ve Değerlendirme:

İlk adım, uzmanlarımızla gerçekleştireceğiniz danışmanlık sürecidir.

Bu aşamada, beceri setiniz, deneyimleriniz, kariyer hedefleriniz ve göç sürecinizi nasıl planlamak istediğiniz detaylı bir şekilde değerlendirilir.​

2

İş Arama ve Uyum Süreci

​Danışmanlarımız, zaten başvurduğunuz ya da size uygun iş pozisyonlarını araştırır ve uyum sağlayabileceğiniz sektörleri belirler. İş bulma sürecinde size rehberlik eder ve başvurularınızı optimize eder.​ Bu aşamada gerekli olan belgeler sizden teslim alınır ve işverene sunulmak üzere süreç aktif hale getirilir.

3

İş Sözleşmesi

Başvurunuza işverenden gelen olumlu geri dönüş ile birlikte, işveren talebine göre bir ön görüşme gerçekleştirilebilir. Bu ön görüşmeden sonra işveren tarafınıza iş sözleşmenizi iletir. Bazı durumlarda işveren görüşmesi olmadan da işe kabul edildiğiniz durumlar da söz konusudur. Bunun neticesinde işveren sözleşmenizi imzaladıktan sonra vize randevu aşamasına geçilir.

4

Vize Süreci

İşveren sözleşmesi imzalandıktan sonra sizler için vize randevusu alınır. Belirlenen tarih ve saatte gerekli evrak ve iş sözleşmenizle vizeye başvuru tarafınızca yapılır. Ulusal D Vizesi'nin sonuçlanması ortalama 5 ile 20 iş gününü bulabilir. Vizenize onay geldikten sonra, işveren ile sizin aranızda belirlenen en kısa tarihte uçuşunuzu gerçekleştirir ve işe başlayabilirsiniz.

bottom of page